O nas

Kim jesteśmy?

Nasza apteka internetowa działa od roku 2007 i prowadzi ją firma Health ProFit Ltd. 120 Fleet St. Londyn EC4A 2BH UK.
Odkąd działamy na rynku europejskim, zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów.
Jesteśmy gotowi dołożyć wszelkich starań do tego, byście mogli rozpakować swoją przesyłkę w zaciszu domowym w jak najkrótszym czasie.

Bezpieczne zakupy zweryfikowane przez klientów

Nasz serwer jest zabezpieczony protokołem SSL od uznanego w świecie certyfikowanego autorytetu Rapid SSL. Transmisja danych między Wami a naszą apteką internetową jest szyfrowana kluczem bezpieczeństwa, by wysyłane dane wypełnione w zamówieniu nie mogły zostać przeczytane przez osoby trzecie. Wszystkie Twoje dane są wykorzystywane wyłącznie na potrzeby dostarczenia przesyłki i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Oryginalne produkty

Wysyłamy tylko oryginalne produkty, które pochodzą od oficjalnych dystrybutorów i dostawców do UE. Produkty wysyła i pakuje profesjonalny personel.

Asortyment

W naszej ofercie znajdziesz leki na odchudzanie takie jak Adipex-75, Orlistat, Meridia, Phentermine, Reductil i Sibutramine i in. Leki są dostępne bez recepty i w najlepszych cenach.
Wszystkie produkty są produkowane w czystych warunkach high-tech przy zachowaniu międzynarodowych wymogów zarządzania jakością, sterylności i monitorowania dawek.
Gyors-fogyás.net używa tylko najwyższej jakości produktów, które produkują firmy Abbott Laboratories i Magnus Pharmaceuticals.

Jeśli po dokonaniu zakupu nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem, sprawdź folder SPAM.

X

DARMOWA DOSTAWA Zamknij