Dostawa i płatność

Doręczanie przesyłek w e-sklepie na terenie Polski.

Przesyłki doręczamy za pośrednictwem usługi kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. W celu szybkiego i niezawodnego dostarczenia przesyłki polecamy skorzystanie z usług DPD. Doręczanie przesyłek w e-sklepie dla innych krajów UE i UK.
Do krajów: Słowacja, Czechy, Węgry, Austria i Niemcy możliwa jest płatność za towar za pobraniem lub przelewem na konto. Przy zamówieniu do pozostałych krajów UE i UK, będziemy się z Tobą kontaktować e-mailowo, wysyłając Ci instrukcje dotyczące płatności. Przesyłki do tych krajów doręczamy jedynie za pośrednictwem GLS, DHL, DPD i UPS

Kiedy przyjdzie zamówienie?

Towar wysyłamy do 48 godzin od przyjęcia zamówienia. Przesyłka jest dostarczana do 7 dni roboczych od wysłania przez DPD. Przy wysłaniu przesyłki na pocztę może to potrwać 10 dni robocze.

Płatność za zamówiony towar.

Płatności za towar dokonuje się przy odbiorze towaru w gotówce lub przelewem na konto.

Co robić, jeśli nie chcę, aby przesyłka przyszła na mój adres domowy?

W przypadku, gdy nie życzysz sobie, aby przesyłka została Ci doręczona na Twój adres domowy, wybierz dostawę przez Pocztę Polską. Wyślemy to jako  “POSTE RESTANTE”. Przesyłka automatycznie zostanie przekazana do odbioru na poczcie w miejscu, do którego podasz kod pocztowy. Do domu nie przyjdzie Ci nic. Odbierzesz przesyłkę na poczcie na podstawie nazwiska, ewentualnie numeru przesyłki, który wyślemy Ci e-mailem. Przesyłka będzie czekała na poczcie maksymalnie 5 dni.

Powiadomienie o wysyłce.

O wysłaniu przesyłki, ewentualnie o możliwości jej odebrania na poczcie, będziemy Cię informować e-mailowo, ewentualnie przez sms.

Jeśli po dokonaniu zakupu nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem, sprawdź folder SPAM.

X

DARMOWA DOSTAWA Zamknij